Červenec 2010

nechutná vedra XP

17. července 2010 v 18:31 | slečna Závislá |  writing
den před výzem jsem jela na GD s O.a L.byli super.všude byli lidi s tričkem green day bo byli navlečení do černočervena.měli ohňostroje a ohně jako efekty,házeli trsátka,paličky,konfety s jejich designem.3 šťastlivci mohli na podium a hráli(2holky na baskytaru a 1 kluk na bicí) 3-4 akord dokola a Billy jim do toho zpíval.nakonec ten borec dostal paličky a obě holky baskytary *o* kurva mě by stačilo se s nima obejmout :Dstáli jsme blízko podia a mě po hodině bolel krk,protože jsem se musela zaklánět XD.prostě zážitek na celej život.
den po výzu jsem s O. odjela do Kar.Varů.teď ve čtvrtek jsem přijela a ne moc nejšťastnější.nechce se mi o tom psát,protože je to stejnak hovadina ale měla jsem doma kázání -.- (:D).jen vám mohu říct,že jsme jeli 5h vkuse,protože jsme se 6x sekli v praze někde na křižovatkách(přátele z prahy mám ráda,ale obecně pražáci jsou někdy trochu víc líní a jezdí autem a ne mhdečkem.v brně jsou kolony max v pátek odpoledne,kdy rodiny odjíždějí pryč.)..
imaginary-friend.blog.cz
s O.před zdí film.festu
venku je strašně dusno.já chců déšť a vítr,kdy se dokážu soustředit a pořádně popřemýšlet.v takovým vedru normálně ani neusnu ><. nemám inspiraci.vůbec nemám představu o tom co bych namalovala či nakreslila.celkem smutné jak se mi válí kus bílého výkresu na stole.možná se vám to zdá,že píšu jako bych umírala... :D ale ještěže tu mám svojí máti,která koupila 4 vaničky zmrzky a krabici nanuků Míši♥včera jsem byla u A.a koupali jsme se jen 3h a já už byla opálená jak negr :))dneska jsme měli jít s děckama,ale venku je dusno a před bouřkou tak jsem nešla :/ uvědomila jsem si,že se už rok nečešu :DD a rok nechodím do kina,ptže si filmy stahuju.obrazovku mám velkou jak kráva takže to hodím na přepisovatelný divko a je to :) takže to vyjde na stejno.
příští týden ve středu zas jedu do prahy na advík(kašlete na to,to stejnak nepochopíte ;D) na týden.strašně moc se tam těším na ty lidi.s pár lidmi jsme roznášeli letáky jako propagaci a hodně jich se ptalo na detaily,tak jsem zvědavá kolik lidí dorazí(loni bez propagace přišlo přes 2500lidí-to je víc než se čeká u tohoto  festu).
zas samý žvásty..(jo leze vám na mozek taky ta reklama XXXLutz?na netu a youtubku je strašně moc urážlijících videjí proti tomu XDDD)
někdy příjdu s inteligentním článkem XD
pa.užívejte si prázdky♥